banner

 

Obchodní podmínky

ZPŮSOB DODÁNÍ:

Licence ESET NOD32 je dodávána v elektronické podobě. Na e-mailovou adresu, kterou jste vyplnili v objednávce Vám zašleme licenční e-mail, který bude obsahovat uživatelské jméno a heslo Vaší licence, případně licenční klíč a dále licenční certifikát v příloze e-mailu. Pomocí přístupových údajů (uživatelské jméno a heslo) máte možnosti si stáhnout komerční verzi ESET NOD32 (instalační balík) z webových stránek http://www.eset.cz/download. Takto stažený antivirový systém ESET NOD32 můžete nainstalovat a začít používat (před instalací doporučujeme odinstalovat předchozí antivirový systém z Vašeho PC).

TERMÍN DODÁNÍ:

Pokud Vaši objednávku obdržíme v rozmezí: Po - Pá : 8:30 - 16:00, zašleme Vám licenční e-mail s přístupovými údaji pro stažení licence ESET NOD32 ještě tentýž den, jinak licenční e-mail zasíláme následující pracovní den.

ZPŮSOB PLATBY:

V den zaslání licenčního e-mailu s přístupovými údaji licence ESET (nebo v průběhu 1 týdne) Vám vystavíme fakturu se splatností 8 dnů a zasíláme ji dle Vašeho zadání v elektronické podobě, v příloze licenčního emailu (nebo se splatností 10-ti dnů Českou poštou na Vaši adresu). Platbu můžete uskutečnit bankovním převodem, nebo ji můžete provést pomocí složenky typu A (platba na účet), kterou získáte na pobočkách České pošty. Na faktuře jsou uvedeny všechny potřebné informace k platbě jako např.: číslo našeho účtu, konstantní a variabilní symbol, atd..V případě neuhrazení faktury ve splatnosti se vystavujete riziku pozastavení licence a následně jejího zrušení.

PRÁVA KUPUJÍCÍHO:

Kupující má právo do 14-ti dnů od převzetí zboží (odeslání licenčního emailu s přístupy na ESET NOD32) odstoupit od kupní smlouvy podle Občanského zákoníku ČR. Kupující v případě stornování a zrušení licence ESET NOD32 musí zaslat do společnosti Kamil Staněk-K-SOFT. nebo na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. průvodní dopis, kde vyjádří svou vůli od koupě odstoupit a sdělí kontaktní údaje obsahující jméno a příjmení kupujícího nebo název firmy, uživatelské jméno licence, kterou chce stornovat a číslo vystavené faktury.

OCHRANA OSOBNÍCH DAT:

Respektujeme Vaše soukromí. Abychom Vám mohli dodat Vámi požadované licence, potřebujeme znát některá Vaše osobní data. Tato data chráníme před zneužitím. Všechna osobní data budeme používat pouze pro naši potřebu a neposkytneme je třetím osobám.

LICENCE:

Licence je vedena na koncového uživatele, kterému je též fakturováno. Licence je nepřevoditelná a dále neprodejná. Prodloužení licence lze provést pouze na původního uživatele licence. Úplné znění licenčního ujednání musí být odsouhlaseno při instalaci antivirového systému ESET NOD32.