ESET Secure Business

Pokročilé firemní řešení bezpečnosti

Chrání počítače, notebooky, mobilní zařízení a souborového servery před všemi typy škodlivého kódu. V zabezpečení sítě důvěřujte společnosti ESET, průkopníku bezpečnostních technologií s 25 lety zkušeností.

esb

PRACOVNÍ STANICE

Poskytuje robustní antivirovou a antispywarovou ochranu firemních počítačů. Pokročilá technologie ThreatSense obsahuje skenování založené na technologii cloud, kontrolu výměnných zařízení a vzdálenou správu koncových stanic.

Obsahuje

ESET Endpoint Antivirus pro Windows
ESET Endpoint Antivirus pro Mac OS X
ESET Endpoint Security pro Windows
ESET Endpoint Security pro Mac OS X
ESET Shared Local Cache
ESET Virtualization Security pro VMware vShield
ESET NOD32 Antivirus Business Edition pro Linux

MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ

Zabezpečí mobilní zařízení s operačním systémem Android nejen před hrozbami na internetu, ale také před nechtěnými výdaji za podvodné hovory. Anti-Theft umožní zařízení po krádeži či ztrátě sledovat, lokalizovat a případně i vzdáleně promazat. U zařízení s iOS je možné vzdáleně vynutit používání jednotné bezpečnostní politiky, zamknout/ odemknout zařízení nebo smazat všechna uložená data.

Obsahuje

ESET Endpoint Security pro Android
ESET Mobile Device Management pro Apple iOS

SOUBOROVÉ SERVERY

Prověřená antivirová a antispywarová ochrana s optimalizací na serverové operační systémy. ESET File Security spolehlivě ochrání všechny serverové soubory a důležité dokumenty.

Obsahuje

ESET File Security pro Microsoft Windows Server
ESET File Security pro Linux / FreeBSD

FIREWALL A ANTISPAM

Přináší ochranu koncových zařízení, založenou na 25 letech zkušeností v antivirovém průmyslu. Prověřený antivirus, personální firewall, kontrola obsahu webu, antispam a další pokročilé bezpečnostní funkce chrání vaši síť po celý den.

Obsahuje

ESET Endpoint Security pro Windows
ESET Endpoint Security pro Mac OS X

POŠTOVNÍ SERVERY

Řešení ESET jsou postavena na prověřené technologii ThreatSense, která na poštovních serverech odfiltruje nevyžádanou poštu a škodlivý kód ještě předtím, než se dostane do poštovních schránek uživatelů. ESET Mail Security dobře doplňuje další bezpečnostní prvky sítě a tvoří první obrannou linii.

Obsahuje

ESET Mail Security pro Microsoft Exchange Server
ESET Mail Security pro Linux / FreeBSD ESET Mail Security pro IBM Domino

VZDÁLENÁ SPRÁVA

Pomocí nástroje vzdálené správy můžete spravovat všechny stanice (včetně virtuálních) a mobilní zařízení s nainstalovaným řešením ESET z jednoho místa. ESET Remote Administrator nabízí vzdálenou instalaci, aplikaci bezpečnostní politiky, vytváření reportů a mnoho dalších funkcí.

Obsahuje

ESET Remote Administrator 6
ESET Remote Administrator 5
ESET Remote Administrator VM pro Microsoft Azure

 

Podívejte se na video: